Meer weten? Neem contact met ons op of lees meer in onze sectie veel gestelde vragen!

Vragen over onze cursussen of lid worden?
Neem snel contact op met onze vrijwilligers.

Op de hoogte blijven van al het nieuws?
Meld je aan voor onze nieuwsbrief .

Slider

Met ingang van heden hebben wij afscheid genomen van de 'oude' servicedesk en deze geïntegreerd met onze reguliere website.  De oude servicedesk ging inmiddels al ruim 7 jaar mee en is goed geweest voor het verwerken van meer dan 7000 vragen van cursisten over deze periode.

Dit aantal is enorm hoog en zeker met in het achterhoofd te houden dat al deze vragen worden beantwoord door slechts enkele vrijwilligers. Met de nieuwe site waar je op dit moment naar kijkt hopen wij je meer informatie te verstrekken en je sneller naar het antwoord op je vraag te brengen. Dit laatste voor zowel leden als aspirant leden. Uiteraard kun je altijd contact met ons opnemen via onze contactformulieren. Om op de hoogte te blijven van alle activiteiten en belangrijke momenten kun je altijd onze clubagenda bezoeken. Natuurlijk kun je je ook aanmelden voor onze nieuwsbrief. De komende periode gaan we nog extra aandacht besteden aan de pagina's met betrekking tot de voorlichting bij aanschaf van een nieuwe hond. 

 

 
Bezoekadres: Middelcoopstraat 71 CULEMBORG
Postadres: Postbus 460, 4100 AL CULEMBORG
Telefoon kantine (uitsluitend voor afmeldingen): 0345-531034
Kamer van Koophandel: 40156134
 
 
Erkend door de Raad van Beheer op Kynologisch gebied
 

Nieuwsbrief