Meer weten? Neem contact met ons op of lees meer in onze sectie veelgestelde vragen!  Inschrijven voor de puppy cursus? Klik HIER

Slide Background

Vragen over onze cursussen of lid worden?
Neem snel contact op met onze vrijwilligers.

Slide Background

Op de hoogte blijven van al het nieuws?
Meld je aan voor onze nieuwsbrief .

Een ieder die een cursus bij onze vereniging volgt is ook lid van onze vereniging. Je kunt je lidmaatschap eenvoudig opzeggen door het invullen van het opzegformulier dat je aantreft door het volgende van de onderstaande link. 

Let op dat je rekening houdt met de opzegtermijn! Opzeggen van het lidmaatschap moet voor 1 december van enig jaar plaatsvinden. De opzegging dient door onze vereniging voor deze datum te zijn ontvangen*. Opzeggingen welke te laat bij ons binnen komen worden in behandeling genomen voor het opvolgende jaar. Het te laat opzeggen heeft tot gevolg dat het lidmaatschapsgeld verschuldigd blijft.

Om je opzegging digitaal te regelen ga je naar dit formulier.

* Bij schriftelijke opzeggingen hanteren wij de datum poststempel. Bij digitale opzegging de datum van verzending van het bericht, welke ook is opgenomen op het bevestigingsbericht.

 
Bezoekadres: Middelcoopstraat 71 CULEMBORG
Postadres: Postbus 460, 4100 AL CULEMBORG
Telefoon kantine (uitsluitend voor afmeldingen): 0345-531034
Kamer van Koophandel: 40156134
Erkend door de Raad van Beheer op Kynologisch gebied